Віддалене завантаження даних цифрового тахографа

Віддалене завантаження даних цифрового тахографа згідно з Вимогами відносно використання цифрових тахографів необхідно завантажувати файли вашого автомобіля не рідше, чем кожні 90 днів, а файли водія – кожні 28 днів. Дотримуватись цього графіка може бути Важко, якщо ваші автомобілі відправляються в тривалі поїздки або постійно працюють за кордоном. Віддалене автоматичне завантаження Даних дозволяє не вибиватися з графіка.


Завантаження файлу водія и транспортного средства

Рішення Mapon для віддаленого завантаження Даних цифрового тахографа дозволяє скачати карти водія і блок Даних транспортного засобу. Як только водій вставляє карту в тахограф, система Mapon автоматично перевіряє необхідність завантаження карти і при необхідності почне завантажувати.

Економія часу завдяки плануванню та автоматизації завантаження

За нашими розрахунках ви зможете заощадити до 30 хвилин на кожному транспортному засобі в місяць завдяки автоматічному завантаженні Даних тахографа. Вам необходимо лише налаштувати графік завантаження, а Mapon подбає про його виконання. Графік завантаження можна налаштуваті у відповідності з вашими потребами – раз на місяць, раз на тиждень або починаючи з певної дати, например в перший день місяця.

Відстежуйте дати калібрування ваших тахографів/h3>

Цифрові тахографи потребують повторної калібровки раз на два роки. Пропуск дати калібрування может призвести до серйозних штрафів в ході перевірок на дорогах. Рішення Mapon для віддаленого завантаження Даних цифрового тахографа працює спільно з нашим рішенням обслуговування автопарку, завдяки чому ви точно не пропустите дату повторного калібрування. Після завантаження файлу транспортного засобу з нього витягується наступна дата Калібрування и встановлюється у вигляді нагадування про технічне обслуговування для даного конкретного транспортного средства.

Інтеграція з аналітичним програмним забезпеченням

Завантаження Даних цифрового тахографа – це тільки перший крок до Виконання вимог відносно використання тахографа. Наступний кроком є ​​аналіз ціх Даних. Mapon володіє всіма необхідними інструментами для цього. Ми напружено працювали, щоб забезпечити професійну інтеграцію з декількома аналітичними рішеннями – Tachogram (наше власне решение для АНАЛІЗУ Даних цифрового тахографа), idhaOnline и Optac3 компании Stoneridge. Вибирайте аналітичну платформу і робіть Наступний крок до Виконання вимог відносно використання тахографа.

Хочете дізнатися більше про віддалене
завантаження Даних цифрового тахографа?
Надішліть запит на Отримання Пропозиції,
и ми Допоможемо вам з Дотримання вимог
відносно використання тахографа.
Отримати пропозицію