Обслуговування автопарку – це інструмент
для більш ефективного управління

Потужне рішення, розроблене спеціально для виконання всіх завдань обслуговування автопарку.
Отримайте швидкий доступ до всієї інформації про вашому автопарку і майбутні дати технічного обслуговування,
а також відстежуйте ремонтні витрати і закінчення строків дії документів і ліцензій.
Автоматизуйте процеси обслуговування автопарку вашої компанії.

Легко контролюйте всю інформацію вашого автопарку

Огляд автопарку дозволить швидко просканувати всі автомобілі парку. Переглядайте інформацію про майбутні або вже пройдені технічні огляди і дати закінчення термінів ліцензій, загальний пробіг, витрат палива, ремонтні витрати та інші важливі дані в єдиному зручному вікні. Порівняйте ваші автомобілі та ремонтні витрати з даними за минулі періоди.

Не забувайте про важливі завдання обслуговування – встановіть нагадування

Індивідуальні нагадування про обслуговування не дозволять забути ні про одну важливу задачу. Ви можете створювати різні нагадування про обслуговування та ліцензії, що допоможе максимально оптимізувати ефективність обслуговування парку. Вам більше не доведеться обходити всі транспортні засоби для перевірки. Встановіть нагадування для будь-якого виду обслуговування і виберіть один або декілька з наступних трьох параметрів як тригерів нагадувань: пробіг, час роботи двигуна, дні з моменту останнього технічного огляду / ремонту.

Відстежуйте всі ремонтні витрати

Рішення для обслуговування автопарку дозволить вам керувати всіма ремонтними витратами в єдиному вікні. Швидко додавайте інформацію про всі випадки ремонту, додаткові примітки та рахунки-фактури – все, що необхідно для управління витратами автопарку. Ви зможете використовувати інструменти, необхідні для аналізу даних і управління автопарком, на абсолютно новому рівні, а також швидко розраховувати рентабельність ваших транспортних засобів та приймати більш вигідні інвестиційні рішення.

Ніколи не забувайте про ліцензії та документи

В інструменті для обслуговування автопарку також передбачений спеціальний розділ для управління всіма ліцензіями та документами. Контролюйте терміни дії важливих документів, створюйте зручні нагадування. Позбавтеся від небезпечних і потенційно витратних ситуацій, коли термін дії важливою ліцензії закінчується під час поїздки транспортного засобу.

Користуйтеся інтелектуальними комплексними системами

Нехай технології роблять роботу за вас, а відтак скорочуйте час для інших ділових питань. Оновіть інформацію про ваш транспортний засіб, а наші інтелектуальні комплексні системи автоматично об’єднають всі важливі дані про документи та ліцензії, включаючи дати закінчення терміну їх дії. Відстежуючи терміни дії ліцензій та дати калібрування тахографа, а наша система заощадить багато вашого часу.