Комплексне рішення для моніторингу
роботи рефрижераторів і температурного режиму

Встановити бажаний температурний режим для рефрижераторів просто, але,
на жаль, стовідсоткового захисту від людських помилок
або збоїв системи не існує. Телематичне рішення для рефрижераторів –
це прекрасний інструмент для надійного моніторингу, аналізу даних і
виявлення помилок і неполадок.

Відстежуйте важливі дані про вантаж, стежте за помилками

Телематичне рішення Mapon для рефрижераторів забезпечує точні дані про стан холодильних пристроїв, а також надасть диспетчерам інструменти для контролю всіх аспектів безпосередньо з офісу. Миттєве виявлення будь-яких несправностей і оперативне реагування зможуть вберегти ваше підприємство від неприємних матеріальних збитків.

Візуалізація важливих числових показників. Швидкий аналіз

Температурні дані відображаються у вигляді діаграм. Можна використовувати зручні фільтри, змінювати масштаб діаграм даних і шукати інформацію про певний параметр. Система віддаленого моніторингу температури в поєднанні з GPS-моніторингом може виявитися надзвичайно потужним інструментом, який дозволить перевірити не тільки час, а й місце внесення змін до температурного режиму.

Співпраця з лідерами галузі

Телематичне рішення Mapon дозволяє спостерігати за всіма важливими температурними даними рефрижераторних установок компаній Carrier і Thermo King, в тому числі:

Задана температура

Температура повітря, що подається

Температура рециркуляційного повітря

Температура навколишнього середовища

Цикл розморожування для фільтрації інформації.

Планування технічного обслуговування та сповіщення

Отримуйте своєчасні сповіщення, що містять важливу інформацію про рефрижераторні установки, помилки, відключення та необхідні завдання з обслуговування. Більш ефективно керуйте рефрижераторними установками. Телематичне рішення Mapon допоможе в плануванні технічного обслуговування і пошуку найближчий сервісних центрів в разі надзвичайної ситуації.

Не чекайте – передайте водієві повідомлення

Оперативне виявлення будь-яких несправностей в рефрижераторі – вкрай важливий аспект перевезення чутливих до температури вантажів, воно дозволить вашому підприємству уникнути матеріальних збитків. Немає необхідності чекати кілька годин, поки водій зупиниться і помітить проблему в роботі рефрижератора. Налаштування сповіщень дозволить повідомити водієві або диспетчеру про проблему безпосередньо після її виявлення, завдяки чому вони зможуть оперативно зреагувати.

Спостерігайте за статусом батареї і мінімізуйте непередбачені витрати

Виснаження батареї рефрижераторної установки в результаті тривалої бездіяльності може викликати необхідність повної заміни батареї, що, в свою чергу, призведе до матеріальних збитків підприємства. Пристрій Mapon Expert може отримати доступ до даних про стан батареї і напрузі в рефрижераторних установках і своєчасно оповістити про зміни, що дозволить підприємству швидко врегулювати ситуацію.

Аналізуйте час роботи двигуна рефрижераторної установки і витрати палива

Порівняйте кількість годин роботи рефрижераторних установок компаній Carrier і Thermo King в різних режимах (дизельний, електричний), розрахуйте споживання палива і експлуатаційні витрати, а також отримаєте захист від крадіжки палива.

Проста настройка, зручний функціонал

Телематичні рішення для рефрижераторних установок налаштовуються дуже просто. Необхідно встановити всього два окремих пристрої: один з них – точка доступу Carrier або Thermo King iBox, підключена до рефрижераторної установки, друге – пристрій Mapon Expert, підключений до точки доступу або до iBox для передачі даних на моніторингову платформу Mapon в режимі реального часу.

Унікальні інтеграції для вашого бізнесу

Комплексна платформа для управління автомобільним парком Mapon оснащена потужними API-рішеннями, які також можна використовувати для інтеграції даних рефрижераторних установок в ваші інформаційні системи. Отримуйте кодові оповіщення та іншу важливу інформацію про рефрижераторні установки у вашій системі в режимі реального часу за допомогою простих, але потужних інтегрованих API-рішень.