Мобільні додатки Mapon

Це вкрай важливо, оскільки мобільність є одним
з ключових факторів успішного управління автопарком.
Наші програми для Android і iOS допоможуть оптимізувати
ваші особисті та професійні потреби з урахуванням всіх
аспектів підприємницької діяльності – від контролю
виконання завдань водіями до управління територіями –
буквально з вашої кишені і в межах досяжності.

Використовуйте мобільні додатки Mapon, залишайтеся на зв’язку і отримайте доступ до роботи на ходу. Наші програми доступні як на Android OS, так і на iOS; і більш ефективні, ніж використання простого мобільного веб-браузера для доступу до системи.

Функції розширеного пошуку і відображення

Ви можете задати пошук необхідного транспортного засобу не тільки по його назві або номерному знаку, але і по імені водія. Крім того, існує можливість вибрати певні групи транспортних засобів, які ви хочете відобразити або приховати на карті.

Інформаційна панель відповідно до ваших потреб

Переглядайте важливу інформацію в короткому викладі і для окремих транспортних засобів

Пробіг

Час в дорозі і зупинки

Рівень палива і графіки витрати (тільки для версії Android)

Час в дорозі і статуси періодів відпочинку

Нові температурні діаграми (для Android)

Сповіщення, отримані на певних маршрутах.

Управління

Ви можете створювати на карті окремі території (також відомі як «геозони») і керувати ними. Їх можна налаштовувати відповідно до конкретних потреб роботи з транспортними засобами. Ці віртуальні зони можна використовувати різноманітними способами: наприклад, розділяти регіони для простоти спостереження за всіма вашими автомобілями в певних регіонах або, якщо ви займаєтеся здачею автомобілів в оренду, їх можна скомбінувати з оповіщенням, які попередять вас, якщо клієнт залишить домовлену область.

Комунікація

Користувачі пристроїв на базі Android можуть відправляти і отримувати повідомлення від водіїв (у вигляді тексту, зображень або документів). Версія програми для Android також оснащена широким спектром налаштувань сповіщень і повідомлень, які дозволять налаштувати на вашому телефоні спливаючі повідомлення про різні події (крім традиційних повідомлень СМС та електронної пошти).