Комплексне обслуговування Mapon

Сучасний світ рішень для управління автопарком може
здатися досить заплутаним. Вибір брендів, систем і
пристроїв просто величезний! І тут вам допоможе Mapon, компанія,
яка дотримується принципів професійної етики та
застосовує індивідуальний підхід.

Ваш особистий консультант!

Саме так! У вас з’явиться особистий консультант, який допоможе з вибором кращого рішення конкретно для вашої сфери діяльності і потреб. Неважливо, чи займаєтеся ви вузькопрофільних малим бізнесом, наприклад прокатом скутерів, лісовим чи сільським господарством, або є найбільшим перевізником з сотнями вантажних автомобілів і причепів – наші консультанти допоможуть впоратися зі складним вибором кращих рішень, систем та обладнання, які найбільш підходять для вас і вашого підприємства.

Налаштуємо все за вас! Де завгодно!

Про налагодження, налаштування та встановлення пристроїв також не доведеться турбуватися. Наші команди професійних висококваліфікованих фахівців в різних регіонах подбають про те, щоб ми змогли допомогти будь-якому з наших клієнтів, де б він не знаходився, і встановити обладнання в найкоротші терміни.

Служба підтримки клієнтів

Якщо технічна інформація або використання системи та обладнання здаються на перший погляд заплутаними або щось виходить з ладу, не хвилюйтеся. Наша служба підтримки надасть вам допомогу по телефону, електронній пошті або навіть особисто. Сучасна система подачі заявок в службу підтримки гарантує, що жоден лист або телефонний дзвінок не будуть пропущені і не залишаться без відповіді. Звертайтеся в службу підтримки в будь-який робочий день, з 9:00 до 18:00, і її співробітники негайно займуться вашими проблемами. Вони володіють інструментами і знаннями для вирішення всіх виникаючих питань і проблем.

Інтегровані рішення

Mapon пропонує широкий спектр інтегрованих рішень для відправки та отримання даних автопарку із зовнішніх систем. Ми реалізували можливість інтеграції з багатьма провідними інформаційними системами в сфері транспорту і логістики. Крім того, ми можемо забезпечити інтеграцію зі спеціальними системами інших компаній і наших партнерів, а також індивідуальні інтеграції з системами бухгалтерського та складського обліку. Немає нічого неможливого, але деякі індивідуальні рішення вимагають більш тривалого планування і ресурсів, адже ми аналізуємо потреби клієнтів в підключенні сторонніх систем окремо для кожного конкретного випадку.