Безпека понад усе!
Подбайте про вашу сім’ю і друзів,
не забудьте про автомобілі!

Система GPS-моніторингу Mapon дозволить вам завжди
дізнаватися про місцезнаходження дорогих вам людей,
НЕ вторгаючись в їх повсякденну діяльність.

Ви не бачили мою машину?

З системою GPS-моніторингу Mapon для індивідуального користування ви завжди зможете дізнатися, де знаходиться ваш автомобіль. Ви негайно отримаєте повідомлення, якщо автомобіль покине стоянку або двір, коли ви не за кермом.

Повільніше!

Ви отримуєте повідомлення кожного разу, коли ваша друга половинка або ваші діти перевищують обмеження швидкості. Ця функція нагадує, що необхідно стежити за власним стилем водіння і намагатися убезпечити свій щоденний маршрут.

Коли ти будеш вдома?

Набридло турбуватися про те, коли ваші близькі нарешті опиняться будинки або який маршрут вони вибрали? Наша зручна карта дозволить вам досить точно оцінити час прибуття додому або в будь-яку іншу точку.

Швидка і проста установка!

Достатньо всього лише вставити OBD-пристрій в порт OBD-II вашого автомобіля (в більшості автомобілів, випущених після 1996 р він знаходиться під кермом) і почати використовувати всі його переваги. Ми також пропонуємо пристрої відстеження, які можна брати з собою, оскільки вони працюють на батареї. Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вибрати найкраще рішення.
Напишіть нам