Безпека понад усе!
Подбайте про вашу сім’ю і друзів,
не забудьте про автомобілі!

Маячки для відстежування місцеположення серед автолюбителів не втрачають популярності, а скоріше навіть набирають її. Неважко зрозуміти, чому вони так затребувані серед власників бізнесу, особливо якщо бізнес має на увазі наявність автопарку – там є за чим стежити. Це та несанкціоновані зміни в маршрутах водіями і космічні витрати палива.
Але не автопарками єдиними – GPS-маячки вже активно беруть участь також в сімейної та індивідуального життя. Для чого? Причина сама банальна й очевидна – бути в курсі місцезнаходження дорогих та близьких.

Що собою являє система GPS-моніторингу?

OBD-пристрій

Основними елементами системи GPS-моніторингу є маленький GPS-маячок та відповідне програмне забезпечення. Маячок також може називатися міткою, передавачем або трекером. Сам маячок – це маленький OBD-пристрій, що приєднується до OBDII-порту автомобіля (зазвичай під кермом). Деякі маячки мобільні – тобто вони працюють від батареї і їх можна носити з собою.

Зв’яжіться з нами

Програма ж потрібна для відстеження та коректної обробки сигналів, щоб відображати на карті місце розташування, пересування й відстані. Найчастіше можливий також варіант без карти, де програма просто видає суху вичавку даних. Це (і багато інших можливостей GPS-системи) залежить від комплектації, а їх можна «зібрати» на будь-який смак.

При бажанні, до системи GPS-моніторингу можна також підключити будь-які датчики, наявні в автомобілі й програма буде також аналізувати надходять від них дані. Якщо ж таких датчиків немає – їх можна підключити окремо і «включити» в систему.

GPS-датчик в машину

Втім, самого простого GPS-датчика в машину буде досить для того, щоб відстежувати час простою, швидкість руху за маршрутом, відхилення від маршруту, безпосереднє місце розташування транспорту в режимі реального часу.

Звичайно, можна не морочитися й спробувати скористатися доступними безкоштовними онлайн-ресурсами, замість спеціального програмного забезпечення, але вони дуже сильно програють в надійності. У програмі збережуться всі дані, які будуть потрібні для GPS-моніторингу, а сайт – він може сьогодні працювати, а завтра немає, та й з «режимом реального часу» у нього проблеми. На те він й «умовно безкоштовний». А з розвитком технологій, програму відстеження можна встановити навіть на смартфон – й завжди бути в курсі всього, що відбувається.

Чим саме корисний GPS-маячок?

GPS-маячок

Як вже говорилося, будь-який GPS-трекер – будь то на вантажівку або просто на машину – можна підібрати й налаштувати під бюджет і потреби кожного, так він ще й здатний забезпечувати віртуально безперервний потік необхідної інформації. Таким чином, навіть якщо ви просто іноді «про всяк випадок» хочете бути впевнені, де Ваше авто або Ваші близькі (наприклад, навіть діти – в школі, чи не прогулюють?) – маячок для відстежування місцеположення прийде на допомогу.

Замовити GPS-маячок

1

Дізнатися місце розташування Вашого автомобіля

Ви (або Ваші близькі, в залежності від рівня довіри в сім’ї) можуть іноді бажати знати про місцезнаходження авто. Це зручно й в ситуаціях, коли автомобілем користується не один водій, а кілька. До того ж якщо в програмі включити відповідні налаштування, то Ви завжди дізнаєтеся, що Ваш автомобіль «зрушився» з двору або стоянки, що робить GPS-маячок ще й сигналізацією

2

Персональний «даішник»

Систему GPS-датчика в машину можна налаштувати і так, щоб Вам приходили сповіщення, якщо автомобіль перевищив певну швидкість пересування – причому, не важливо, хто саме за кермом, це можете бути Ви, Ваша друга половинка, діти і так далі, в залежності від того, з ким Ви «ділите» автомобіль. Ця опція дуже корисна для тих, хто схильний «забуватися» – рано чи пізно, завдяки їй, стиль водіння буде «вирівняний» і більш спокійний

3

Час в дорозі

Це досить проста функція, безпосередньо відноситься до «прямих» обов’язків GPS-маячка, в даному випадку важливо те, як її використовувати. По-перше, можна точно дізнатися, скільки займає поїздка за часом. По-друге, якщо доступ до даних про пересування Вашого авто є не тільки у Вас, а й у Ваших близьких, то вони завжди можуть подивитися, де Ви там їдете і як скоро вже будете вдома. Також за допомогою програми можна поділитися обраним маршрутом з іншими користувачами – щоб вони знали напевно, коли Вас очікувати

Програма GPS-трекінгу

Крім усього, що було згадано вище, якісна програма GPS-трекінгу також включає в себе календар-щоденник, з можливістю виставити нагадування про планові техогляди й інших важливих для авто події. А ще – список завдань для кожного окремого водія. І, мабуть, найприємніше – можливість відкрити «чат» з будь-яким користувачем, допущеним в вашу систему для максимально швидкого зв’язку.

Додаткові переваги використання автономного GPS-маячка

  1. Для подорожей. В основному для походів або велопоходів – коли пересування відбувається не по основних трасах і магістралях, і загубитися можна дуже легко. Наприклад навіть в лісі; в таких ситуаціях «кишеньковий» GPS-маячок допоможе відшукати відставаючого.
  2. Відстеження пересування членів сім’ї (найчастіше дітей, що тікають гуляти на вулицю).
  3. Також існують спеціальні GPS-маячки з тривожною кнопкою, які підходять для використання хворими або літніми людьми – після натискання кнопки, родичі, підключені до системи, будуть знати, що щось трапилося, а найголовніше – будуть знати, куди бігти.

Замовити GPS-маячок