Mapon надає рішення для моніторингу, що здатні задовольнити
потреби всіх користувачів. Від приватних осіб до підприємств різних форм власності.

GPS стеження

Для великого і малого бізнесу,
для приватного і комерційного
використання

Наш консультант допоможе вам вибрати відповідне рішення.

Отримати консультацію

GPS-моніторинг та оперативна інформація в режимі реального часу

Знання точного місця розташування автомобілів вашого парку і інформація про їх поточний маршрут і швидкості допоможуть оптимізувати і прискорити прийняття ділових рішень. Тримайте ваш автопарк і всі поточні події під контролем за допомогою рішень і пристроїв Mapon для GPS-моніторингу.

Дізнатися більше про GPS-моніторинг

Дізнатися більше про GPS-моніторинг
завантаження даних тахографа

Отримайте віддалений доступ до завантаження даних тахографа

Віддалене завантаження даних тахографа картки водія дозволить спростити процес управління тахометричними даними і заощадити час. Диспетчери можуть використовувати цю функцію для відстеження часу роботи і відпочинку водіїв для мінімізації ризиків порушення вимог, пов’язаних з показаннями тахографів.

Дізнатися більше про завантаження даних тахографа

контроль за споживанням палива

Слідкуйте за витратою палива. Економте гроші

Один з кращих способів зниження витрат на управління автопарком – пильний контроль за споживанням палива. Наше рішення допоможе вам спостерігати за процесом споживання палива і виявляти випадки непродуктивної роботи завдяки точній інформації про рівень витрат палива в режимі реального часу, а також складанню звітів.

Дізнайтеся більше про рішення для повного контролю палива

технічне обслуговування автопарку

Нагадування про технічне обслуговування автопарку.
Витрати на ремонт

Потужний інструмент системи Mapon допоможе вам керувати автопарком вашої компанії. Не так легко запам’ятати дати всіх майбутніх технічних оглядів, відстежувати ремонтні витрати і закінчення строків дії ліцензій. Саме тому ми створили рішення, яке допоможе впоратися з цими проблемами! Відстежуйте ремонтні витрати і закінчення строків дії документів і ліцензій. Автоматизуйте процеси обслуговування автопарку.

Дізнайтеся більше про обслуговування автопарку

Контролюйте ваших водіїв

Контролюйте ваших водіїв, керуйте їх роботою

Унікальне рішення Mapon для управління завданнями – Mapon GO – складається з веб-інструменту для менеджерів та додатків для водіїв. Воно дозволяє керувати роботою водіїв і виїзних співробітників. Також рішення передбачає вбудований інструмент зв’язку. Ви можете легко контролювати і планувати завдання водіїв, які в свою чергу зможуть їх переглядати і оновлювати в ході виконання.

Дізнатися більше про Mapon GO

Завжди залишайтеся в курсі подій!

Mapon дозволяє стежити за різними аспектами роботи автопарку і діяльності. Поліпшити процес можна завдяки настройці різноманітних повідомлень і сповіщень. Нехай вас нічого не відволікає – отримуйте повідомлення про важливі події та переконайтеся, що нічого не пропустете.

Mapon-Pro
Деталізація звітів

Деталізація звітів

Система Mapon відстежує бажані дані і події, пов’язані з вашим автопарком. Цю інформацію можна використовувати для створення детальних звітів з метою аналізу, поліпшення бізнес-процесів та економії коштів. Застосуйте отримані дані на ділі.

Комплексне рішення для моніторингу роботи рефрижераторів і температурного режиму

Встановити бажаний температурний режим для рефрижераторів просто, але, на жаль, стовідсоткового захисту від людських помилок або збоїв системи не існує. Телематичне рішення для рефрижераторів – це прекрасний інструмент для надійного моніторингу, аналізу даних і виявлення помилок і неполадок.

Дізнатися більше про моніторинг температури

моніторинг температури
Безпека вашої родини і автомобіля

Безпека вашої родини і автомобіля

Дізнайтеся місце розташування ваших дітей і інших членів сім’ї, а також вашого автомобіля за допомогою простого рішення Mapon для GPS-моніторингу. Слідкуйте в режимі реального часу за місцем розташування і швидкістю пересування, переглядайте історію маршрутів та отримуйте повідомлення, коли член вашої сім’ї або автомобіль переміщається на певну територію або за її межі.

Дізнайтеся про рішення для сімейного та індивідуального користування

Комплексне обслуговування

Mapon пропонує рішення комплексного обслуговування, повністю охоплює всі аспекти. Від обладнання та установки пристроїв до налагодження програмного забезпечення та повної технічної підтримки!

Подивитися повний комплекс послуг Mapon

Повний комплекс послуг Mapon
Майте доступ з будь-якої точки світу

Будьте мобільними. Майте доступ до вашої роботи з будь-якої точки світу

Це вкрай важливо, оскільки мобільність є одним з ключових факторів успішного управління автопарком. Наші програми для Android і iOS допоможуть оптимізувати ваші ділові потреби – будь то контроль виконання завдань водіями або управління територіями – буквально з вашої кишені і в межах досяжності.

Детальніше про наші додатки

Більше 6000 компаній в світі використовують Mapon

Прийшов час вивести ваш бізнес на абсолютно новий рівень!

Отримайте консультацію

Зв’яжіться з фахівцем, який відповість на ваші питання і розповість, як отримувати вигоду від використання Mapon.

Отримайте консультацію
Або зателефонуйте нам зараз:
+38 (044) 390-00-93

Безкоштовна пробна версія

Безкоштовна пробна версія
Випробуйте роботу системи, вивчіть її інтерфейс, протестуйте обладнання на протязі 14 днів абсолютно безкоштовно.
Закажите пробную версию
Або зателефонуйте нам зараз:
+38 (044) 390-00-93