GPS система MapOn для спецтехніки

Використання системи моніторингу в сфері будівництва та обслуговування в комунальних і службах екстреного реагування

У будівельній сфері і на автомобілях комунальних спец. служб система GPS стеження за автомобілем необхідна для більш точної і продуктивної оцінки обсягу виконаних робіт та завантаженості механізмів. Будівельна техніка характерна великим споживанням дизельного палива, що в свою чергу забезпечує зручні умови для злочинної перевитрати пального під час роботи.

Встановлення на кожну одиницю будівельної техніки комплекту з GPS-трекера і частотного датчика рівня палива буде відмінною протидією цим негативним явищам. Однозначний і безпосередній контроль в реальному часі за часом роботи машини і його паливною витратою повністю здійснюється комп’ютерною системою.

У сферах екстреного реагування, таких як поліція, пожежники, швидка допомога та інші, система GPS стеження за технікою необхідна для точної оцінки місця розташування. Що дозволяє більш ефективно розподіляти служби екстреного реагування та швидше надавати потрібну допомогу.

Гнучка система звітів клієнтського додатка забезпечить видачу інформації про точний час роботи кожної одиниці спец. техніки з точністю до секунд, а також витрат палива за потрібний період часу. Відмітки про всі заправки і зливи відображаються в системі як у вигляді деталізованих звітів, так і у вигляді легким для читання графіків з адресною прив’язкою місць настання події.

Чітко контролювати роботу техніки і механізмів строго в межах заданого об’єкта дозволить створення на картах контрольних зон. Всі в’їзди і виїзди техніки за межі зони будуть автоматично зафіксовані і занесені до звіту безпосередньо gps контроль моніторинг автотранспорту.

Економія витрат на паливо при впровадженні системи супутникового моніторингу спец. техніки складе близько 20-30% на кожну одиницю техніки, оснащену комплексом обладнання в складі GPS-трекера і датчика рівня палива.