GPS система MapOn для таксі і кур’єрської доставки

Використання системи моніторингу в кур’єрських службах і таксі

Для підприємств кур’єрської доставки, таксі та інкасації також важливо однозначно знати про місцезнаходження свого автотранспорту. Система GPS стеження за автотранспортом допоможе в режимі прямого моніторингу чітко бачити точне розташування автомобіля в реальному часі. Динаміка переміщення автомобілів підприємства може відслідковуватися диспетчером, який виходячи з отриманих даних може приймати оперативні рішення щодо коригування маршруту.

Найчастіше підприємства кур’єрської доставки не відчувають гострої необхідності установки датчика рівня палива, досить буде встановити на автомобіль компактний GPS-трекер з вбудованою антеною, який може бути приховано встановлений в салоні автомобіля і не привертати зайвої уваги. Сервер системи стеження на підставі отриманих від трекера координат GPS негайно покаже в клієнті поточне розташування автомобіля, його швидкість, час останнього виходу на зв’язок, стан датчика запалювання.

Для таксопарків рекомендується установка датчиків рівня палива!

Інформація про поточне розташування автомобіля, його швидкість, час останнього виходу на зв’язок, стан датчика запалювання може негайно показуватися в клієнті сервером системи стеження на підставі отриманих від трекера координат GPS. Дані GPS-обладнання по контролю і навігації служб доставок і таксі можна дивитися за допомогою додатка Mapon для мобільних телефонів на Android і iOS. Достовірно визначити поточне місцезнаходження автомобіля, а також спостерігати за його переміщенням в реальному часі можна за допомогою векторних карт високої деталізації, які використовуються в веб-додатку моніторингу.

Режим створення контрольних зон, передбачений програмним забезпеченням, дозволить оцінювати кількість відвідувань автомобілями стаціонарних об’єктів, таких як заправні станції або перевалочні пункти.

Також до GPS -трекеру можна додати частотний датчик рівня палива підвищеної точності, який в режимі реального часу буде показувати залишок палива в баку, вказувати географічні адреси заправок і зливів палива, а також у вигляді графіка показувати динаміку зміни рівня палива.

До GPS-трекера виконання всіх функцій може бути додана кнопка тривожної сигналізації або датчик відкриття кузова-сейфа, сигнали від яких легко сприймаються нашою системою GPS моніторингу і негайно пошлють сигнал тривоги на консоль оператора системи.

Впровадження системи супутникового стеження за автотранспортом на підприємствах кур’єрської доставки, таксі та інкасації дозволяє економити до 20% від обсягу типових транспортних витрат за рахунок виключення нецільового використання транспортних засобів і підвищення виконавської дисципліни водіїв.