Рішення для аналізу даних цифрового тахографа

Згідно з чинним законодавством України, власники транспортних засобів масою не менше 3,5 тон, що виконують державні та міжнародні перевезення, зобов’язані використовувати тахограф. Це сучасний пристрій, що забезпечує автоматичний контроль швидкості руху, пройденої відстані автомобіля. Для правильного використання системи потрібно мати основні поняття про її функціонуванні та основні переваги використання.

Отримати консультацію

Призначення та різновиди ключів для тахографа

Застосування тахографа забезпечує високий рівень безпеки на дорозі. Водій має можливість планувати час шляху, перерви. Встановлюється прилад на панелі і обов’язково відповідає стандартам Європейських угод та роботі автотранспорту та екіпажів.

Обов’язковою складовою даної цифрової системи є карта тахографа, що представляє собою пластикову карту. За своєю суттю – це «ключ» з мікроскопічним чіпом для перевірки ідентифікації користувача і записаних даних. Тільки не потрібно плутати картку водія з однієї конкретної картою, адже це сімейство «ключів», у кожного з яких є свої функціональні властивості.

В залежності від умов застосування карта тахографа водія може бути європейського або внутрішнього типу, тобто використовувана тільки в межах однієї країни без перетину кордону. Всі карти поділяють на такі види:

  1. водія – характеризується обмеженим функціоналом, достатнім для використання водієм;
  2. організації – надає доступ до даних пристрою;
  3. майстерні – необхідна для ремонтних і інших обслуговуючих робіт тахографа;
  4. контролю – призначена для здійснення контролю.

Отримати карту водія можна в державному органі після надання всіх необхідних документів. Час виготовлення становить 20 днів.

Автоматична обробка і аналіз даних

Tachogram автоматично обробляє і аналізує файли даних тахографа. Його також можна використовувати для отримання повідомлень і повідомлень про порушення з боку водія, а також різних нагадувань про дати завантаження і калібрування.

Переваги та необхідність використання ПЗ для тахографа

Використання ПЗ для тахографа

Всі організації, які використовуються сучасні прилади для контролю руху автомобіля, мають можливість контролювати швидкість і маршрут транспортного засобу. Також тахограф встановлює режим роботи і відпочинку водія, що забезпечує безпечний рух. Дані пристрої використовуються для внутрішньої оптимізації роботи підприємства, розрахунку витрати палива, заробітної плати. При виникненні претензій по порушенні ПДР, дані допоможуть оскаржувати їх у суді.

Для автоматичної обробки і аналізу даних пристрою використовується сучасне програмне забезпечення – Tachogram. Розвиток технологій істотно спрощує роботу як самого водія, так і вищого керівництва. Тепер отримувати повідомлення і повідомлення можна на будь-якому пристрої, в будь-якому місці. Вся обробка даних проводиться повністю в автоматичному режимі. До того ж тахограф цифровий більш зручний в застосуванні, на відміну від аналогових, де для шифрування даних використовуються диски.

Дотримання вимог щодо використання цифрового тахографа
Час, що залишився роботи
Оцінка ризиків
Тенденції порушень
Автоматичний розрахунок заробітної плати
Звіт водія
Доступ до даних через API
Архів

Отримати консультацію

Tachogram для водіїв

Тахограм – інноваційне рішення не тільки для керівників, але і безпосередньо водія. Рухаючись по маршруту не завжди є час зупинятися на заправці або стояти в простої, щоб завантажити необхідні дані. Tachogram дозволяє стежити за інформацією в додатку Google Play. Тому водій не пропустить період сну і вчасно сяде за кермо.

Зручний аналіз даних

Дані тахографу
Для зчитування даних можна скористатися мобільним додатком Tachogram або кард-рідером. Тому виконати завантаження можна тоді і там, де це потрібно.

Багатофункціональність пристрою

Багатофункціональність тахографу
Доступна інформація про період роботи, часу відпочинку, швидкості руху демонструється на приладовій панелі. Інтуїтивно проста у використанні панель дозволяє раціонально планувати час, підвищуючи продуктивність автотранспорту.

Фіксація порушень

Фіксація порушень на тахографі
Грамотно розроблена програма дозволяє проаналізувати вчинені порушення ПДР. Тому, при пред’явленні претензій з боку поліції, можна довести свою правоту за допомогою збережених даних. Повна відповідність принципам роботи тахографа Tachogram забезпечує своєчасне дотримання режиму сну і відпочинку. А це зменшує можливі ризики на дорозі.

Час роботи і сну

Режим роботи водія
За допомогою Тахограма можна відстежувати час роботи, яке розраховується програмою автоматично. Водій має можливість контролювати час перебування за кермом і відпочинку, щоб уникнути можливих порушень. Інформація формується в щоденному і щотижневому режимі, дані яких можна переглянути на панелі, а більш ранні періоди в розділі «активність».

Оптимальне рішення для компаній різного рівня

Керівники великих підприємств і представники малого бізнесу отримують сучасний підхід до організації роботи наявного автопарку. Використання Tachogram надає можливість оптимізувати витрати на паливо, заробітну плату, удосконалити маршрути, швидкість руху і час шляху. Такі організаційні чинники позитивно впливають на прибутковість діяльності.

Архів завантажених файлів


Тахограм забезпечить безпечний простір для резервного копіювання та управління файлами тахографів. Це забезпечить легкий доступ до них у будь-який час з будь-якого місця.

Запобігання порушень


Записані дані формують рівень ризику. Керівники можуть своєчасно відреагувати на порушення і вжити необхідних заходів, що надалі виключить штрафи.

Робота тахографа і програмного забезпечення Tachogram – єдиний комплекс рішень для бізнесу будь-якого рівня. Тепер зчитати карту водія за допомогою програми стало набагато простіше і зручніше. На процес не піде багато часу, а виконати завантаження даних можна в будь-якому місці, не відриваючись від роботи.

Отримати консультацію