Рішення для аналізу даних цифрового тахографа

Tachogram – це комплексне рішення для контролю дотримання вимог щодо використання цифрового тахографа і використання його даних в інших аспектах діяльності вашої компанії.

Автоматична обробка і аналіз даних

Tachogram автоматично обробляє і аналізує файли даних тахографа. Його також можна використовувати для отримання повідомлень і сповіщень про порушення з боку водія, а також різних нагадувань про дати завантаження і калібрування.

Основні переваги Tachogram

Переконайтеся, що ваші співробітники не порушують ПДР і дотримуються правил безпеки.

Дотримання вимог щодо використання цифрового тахографа
Час, що залишився для роботи
Оцінка ризиків
Тенденції порушень
Автоматичний розрахунок заробітної плати
Звіт водія
Доступ до даних через API
Архів

Tachogram для водіїв

Зчитайте вашу карту водія за допомогою додатка Tachogram. Це допоможе вам стежити за порушеннями, періодами завантаження і відпочинку, коли ви залишаєтеся за кермом. Інноваційне рішення для завантаження карти цифрового тахографа, яке також допомагає водієві стежити за часом, що залишився для роботи і періодами відпочинку в Google Play.

Завантажте дані своєї карти в будь-який час, в будь-якому місці

Вам не потрібно буде зупинятися на заправних станціях, щоб завантажити дані вашої карти. Використовуйте простий кард-рідер і мобільний додаток Tachogram для завантаження ваших даних, коли вам потрібно.

Панель інструментів, яка показує все

Вся інформація з програми демонструється на простий приладової панелі, яка допомагає зручно контролювати періоди, що залишилися для роботи і відпочинку, продуктивність водія і покращувати процес планування роботи і безпеку на дорозі.

Слідкуйте за всіма порушеннями

У вас буде один простий екран, щоб переглянути всі порушення ПДР, стежити за періодами завантаження, рухатися вчасно і т.д.

Аналізуйте Ваші щоденні дані

Слідуйте своїм щоденним періодам керування і відпочинку в спеціально розробленому розділі «Активність». Більш старі записи також будуть доступні в цьому розділі.

Tachogram для компаній

Tachogram підходить для компаній всіх розмірів – від малого бізнесу до великих підприємств.

Відповідність цифрового тахографа

Уникайте того, щоб ваші співробітники порушували правила дорожнього руху. Тахограм дозволяє стежити за дотриманням вимог до цифрового тахографа, слідуючи денному і нічному часу водіння та відстежуючи щоденні і щотижневі години відпочинку. Таким чином, ви зможете зменшити ймовірність отримання великого штрафу для вашої компанії.

Час, що залишився для роботи

Тахограм забезпечує автоматичний розрахунок залишку робочого часу водія, а також відстежує щоденні і щотижневі години відпочинку. Вся інформація демонструється в простій приладової панелі, яка допомагає зручно контролювати роботу водія, покращувати процес планування роботи і безпеку на дорозі.

Архів завантажених файлів

Тахограм забезпечить безпечний простір для резервного копіювання та управління файлами тахографів. Це забезпечить легкий доступ до них у будь-який час з будь-якого місця.

Тенденції та рейтинг ризиків

Дотримуйтесь рівню ризику для водіїв, щоб відстежувати всі порушення і побачити, збільшується чи зменшується їх кількість. Ця функція дозволяє вам вживати своєчасні заходи, щоб уникнути великих штрафів і поліпшити безпеку роботи водіїв.