Рішення і продукти для управління автопарком

Mapon надає рішення і продукти для управління автопарком, здатні задовольнити потреби всіх користувачів. Від приватних осіб до підприємств.

GPS-моніторинг та оперативна інформація в режимі реального часу

Знання точного місця розташування автомобілів вашого парку і інформація про їх поточний маршрут і швидкості допоможуть оптимізувати і прискорити прийняття ділових рішень. Тримайте ваш автопарк і всі поточні події під контролем за допомогою рішень і пристроїв Mapon для GPS-моніторингу.

Слідкуйте за витратою палива. Економте гроші

Один з кращих способів зниження витрат на управління автопарком – пильний контроль за споживанням палива. Наше рішення допоможе вам спостерігати за процесом споживання палива і виявляти випадки непродуктивною роботи завдяки точної інформації про рівень і витраті палива в режимі реального часу, а також складання детальних звітів.

Отримайте віддалений доступ до завантаження даних тахографа. Економте час

Віддалене завантаження даних тахографа картки водія дозволить спростити процес управління тахометричними даними і заощадити час. Диспетчери можуть використовувати цю функцію для відстеження часу роботи і відпочинку водіїв для мінімізації ризиків порушення вимог, пов’язаних з показаннями тахографів.

Обслуговування автопарку. Нагадування про технічне обслуговування. Ремонтні витрати

Потужний інструмент системи Mapon допоможе вам керувати автопарком вашої компанії. Не так легко запам’ятати дати всіх майбутніх технічних оглядів, відстежувати ремонтні витрати і закінчення строків дії ліцензій. Саме тому ми створили рішення, яке допоможе впоратися з цими проблемами!

Контролюйте ваших водіїв, керуйте їх роботою

Унікальне рішення Mapon для управління завданнями – Mapon GO – складається з веб-інструменту для менеджерів і додатків для водіїв. Воно дозволяє керувати роботою водіїв і виїзних співробітників. Також рішення передбачає вбудований інструмент зв’язку. Ви можете легко контролювати і планувати завдання водіїв, які в свою чергу зможуть їх переглядати і оновлювати в ході виконання.

Завжди залишайтеся в курсі! Отримуйте повідомлення!

Mapon дозволяє стежити за різними аспектами роботи автопарку і діяльності. Поліпшити процес можна завдяки настройці різноманітних повідомлень і повідомлень. Нехай вас нічого не відволікає – отримуйте повідомлення про важливі події та переконайтеся, що нічого не пропустіть.

Детальні звіти – використовуйте інформацію з розумом

Система Mapon відстежує бажані дані і події, пов’язані з вашим автопарком. Цю інформацію можна використовувати для створення детальних звітів з метою аналізу, поліпшення бізнес-процесів і економії коштів. Застосуйте отримані дані на ділі.

Комплексне рішення для моніторингу роботи рефрижераторів і температурного режиму

Встановити бажаний температурний режим для рефрижераторів просто, але, на жаль, стовідсоткового захисту від людських помилок або збоїв системи не існує. Телематичне рішення для рефрижераторів – це прекрасний інструмент для надійного моніторингу, аналізу даних і виявлення помилок і неполадок.

Бесплатная пробная версия

14 днів демо-версії програмного забезпечення безкоштовно

Спробуйте систему самі, подивіться, як вона виглядає, додайте свої пристрої і пограйте з демо-версіями транспортних засобів.
Будемо раді надати допомогу і розповісти більше про наші продукти та рішення. Просто зателефонуйте нам за номером +38 044 390 00 93 або надішліть запит – і один з наших консультантів зв’яжеться з вами.

Що можна перевірити за цей період

Вивчити систему і реальні дані транспортних засобів
Спробувати обидві системи – Pro і Lite
Додати мобільний трекер Mapon або Ваш пристрій