Невеликий, але функціональний пристрій

Технологія GPS – не новизна на ринку і в повсякденному житті багатьох з нас. Широко відомо, що з її допомогою можна досить швидко дізнатися про те, де знаходиться той чи інший об’єкт (і навіть з якою швидкістю рухається) – це може бути що або хто завгодно – якщо він оснащений GPS-модулем.

Замовити пробний період

GPS-маячок – з чого почати?

Основною цільовою аудиторією, зацікавленою в маячках для відстеження місцезнаходження на сьогодні є автомобілісти (і неважливо – дво- або чотириколісний у тебе кінь) та батьки. І якщо Ви до цього ніколи не користувалися подібними системами, то маленький GPS-маячок MapOn Mini відмінно підійде для первинного ознайомлення з принципами роботи трекера.

MapOn Mini – найпростіший, можна сказати «базовий» трекер з усіх наявних на ринку. До нього не можна підключити тахограф або датчики палива – ці опції доступні на більш просунутих GPS-датчиках в машину. Його основна функція – відстеження й оповіщення про місцезнаходження. Проте, до нього можливо підключити:

  • термодатчики;
  • аналогові пристрої;
  • цифрові пристрої.

Основні функції

MapOn Mini може працювати в автономному режимі (у випадках розриву зв’язку з сервером);
Обмін даними відбувається за допомогою технології GPRS;
Всі дані передаються і обробляються в режимі реального часу (в тому числі і одержувані з датчиків);
Можливість підключення GPS-маячка до бортсистеми автомобіля;
Трехосьовий акселерометр.
Замовити GPS-трекер MapOn Mini

Як працює моніторинг транспорту?

Как работает мониторинг транспортаСтандартна система для моніторингу складається з GPS-датчика в машину та мобільного пристрою з відповідним програмним забезпеченням (ПЗ). В програму, що оснащена картою, вносяться дані GPS-трекера стеження – що «включає» його в систему відстеження. За допомогою цього ж ПЗ власник відслідковує автомобіль і отримує потрібну йому інформацію – в графічному варіанті (на карті) і в сухому цифровому звіті.

Для серйозних підприємств зі значними автопарками буде дуже мало інформації тільки про місцезнаходження довіреного їм транспорту й саме тому, крім GPS-мітки в транспорт так само можна встановити, наприклад, датчик рівня палива або датчик GPS-контролю температури.

GPS-маячок MapOn Mini

Найпростіший GPS-маячок – як MapOn Mini – створений для того, щоб надавати дані про місцезнаходження транспорту, швидкості і маршруті руху, розділяти і контролювати час їзди і час простою. А додаткове ПЗ з одержуваних даних може також визначити не з’їхав автомобіль з маршруту, розраховувати новий маршрут та прикидати час прибуття – після введення бажаних даних, з якими програма буде порівнювати дійсні.

Більш складний маячок для відстеження місцезнаходження з функцією контролю палива крім перерахованого вище буде також надавати інформацію про витрату палива, про те, на яких заправних станціях здійснювалася дозаправка, в якому обсязі й що в підсумку існує в самому паливному баку. Але ці опції доступні на більш просунутих комплектаціях маленьких GPS-маячків (наприклад, MapOn Expert).

Спеціальне програмне забезпечення важливо, тому що воно надійніше будь-якого онлайн-ресурсу, який пропонує «умовно безкоштовний» GPS-моніторинг транспорту. Адже програма збереже всю Вашу інформацію за весь час (або рівно стільки, скільки Ви захочете зберегти), дозволить провести їх аналіз та знайти «дірки» або більш зручні маршрути, а ось за допомогою сайту таке не вийде, адже на сайтах терміни зберігання інформації сильно обмежені – чого і варто очікувати від безкоштовного функціоналу.

Крім цього, сайт може не витримувати всього покладеного на нього навантаження і функціонувати з рук геть погано – що позначиться і на Вашому враження від його використання, і на якості самого відстеження, потенційно зводячи його до марності. До того ж, програму можна цілком і повністю налаштувати під свої потреби, задати налаштування для всього потребує трекінг транспорту (у Вас же може бути не один автомобіль) і, завдяки тому, що прогрес не стоїть на місці, мати до неї доступ навіть зі смартфона.

Сам принцип роботи маячка для відстежування місцеположення дуже простий – GPS-маячок обчислює та записує власне місце розташування, передаючи всі ці дані на Вашу програму для GPS-моніторингу. Яка заточена на правильну інтерпретацію сигналів, що передаються – «говорить» з маяком на одній мові.

Чому варто зупинити свій вибір на маленькому GPS-маячку MapOn Mini?

MapOn – продукт високих технологій, розроблений відповідно до європейських стандартів і функціонує відповідно. А це означає, що ви можете бути абсолютно впевнені як в якості обладнання, так і в якості супутніх програм, а найголовніше – в рівні і якості обслуговування. Адже при виникненні будь-яких помилок техпідтримка MapOn не залишить проблему невирішеною.

Компанія успішно працює на ринку починаючи з 2006 року і за цей час обжилася великим і продовжуючим рости колом задоволених користувачів і навіть шанувальників. Компанія намагається не відставати від світових тенденцій ринку, новинок технологічного прогресу і регулярно черпає для своєї роботи все найкраще, що ринок і прогрес можуть запропонувати. MapOn – це великий вибір трекінгових систем, в яких кожен знайде собі GPS-трекер стеження як по кишені, так і по необхідному набору функцій.

Специфікації GPS-маяка MapOn Mini

Загальні

Розмір і вага

Висота: 59 мм
Ширина: 77 мм
Глибина: 16 мм
Вага: 44 г

Заряд і батарея

Pобоча напруга від 8 до 30 В постійного струму

Пам’ять

3 x 16 Мбіт пам’яті

Входи і виходи

1 вхід запалювання
2 цифрових / аналогових входи
1 цифровий вихід
2 SMA-роз’єми для GPS / GSM-антен
Вхід 1-Wire (до 6 пристроїв – датчики температури DS18S20 і iButton)
1 інтерфейс CAN-шини
USB-порт для спостереження і налаштування в режимі реального часу

GPS/GSM

Cотова

Двохдіапазонна: GSM 900/1800 МГц
Kласс 4 (+33 дБм ± 2 дБ) для 900
Kласс 1 (+30 дБм ± 2 дБ) для 1800
Багатоканальний клас 8 (двухдіапазонна)
Місцезнаходження 50 каналів
Точність визначення горизонтального положення 2,5 м +/-
Точність визначення швидкості 0,1 м / сек +/-
Точність визначення курсу 0,5 градусів +/-
GLONASS підтримка

Місцезнаходження

72 каналів
GNSS приймач

Чутливість

Моніторинг і навігація 162 дБм
Повторне виявлення 160 дБм
Холодний запуск (без допомоги) 148 дБм

Інші

СД

Зелений (GPS)
Oранжевий (GSM)
Червоний (Errors)

Вимоги до зовнішніх умов

Температура повітря: від -40 ° C до 85 ° C
Відносна вологість: від 5% до 95%, без конденсату

Стандартний набір

Mapon Mini
External GPS antenna
External GSM antenna
Документація

Відкрити повну специфікацію Mapon Mini в PDF (англійською)
Замовити пробний період