Просте рішення для приватного та комерційного використання

GPS-моніторинг

Онлайн-моніторинг дозволяє в режимі реального часу стежити за розташуванням пристроїв відстеження і мобільними пристроями Mapon, що може виявитися корисним як для приватного, так і для комерційного використання. Дізнавайтеся, де перебувають ваші діти, відстежуйте розташування транспортних засобів членів вашої сім’ї або спостерігайте за роботою вашого автопарку. Слідкуйте за часом простою транспортних засобів.

Геозональні об’єкти

Створюйте певні території, формуйте звіти і дізнавайтеся, які транспортні засоби та коли саме перебували в межах конкретної території. Налаштуйте різні оповіщення, які можуть приходити у вигляді текстових повідомлень або електронних листів при виникненні певної ситуації (в’їзд на територію або виїзд за її межі).

Історія маршрутів

Перевіряйте маршрути і графіки швидкості транспортних засобів, що відслідковуються та майна за минулі періоди. Історія маршрутів допоможе проаналізувати маршрути різних часових проміжків (які можна налаштувати відповідно до потреб).

Звіти про маршрути

Корисна функція для приватних комерційних цілей. У версії Mapon Lite доступний один вид короткого звіту, в якому відображається повна історія маршрутів, в тому числі інформація про зупинки, відстань на кожному етапі, початкова і кінцева точка кожної поїздки, а також час в дорозі, середня і максимальна швидкість.

Сповіщення

Потужний інструмент, який можна скомбінувати з функцією геозонування для створення унікального рішення і системи сповіщення. Крім цього, ви можете отримувати оповіщення про втрату GPS-сигналу пристроями відстеження, перевищенні швидкості та низький рівень заряду батареї. Спостерігайте за вашими пристроями відстеження та їх роботою, отримайте інформацію про будь-які порушення і оперативно реагуйте.

Безкоштовна пробна версія

14 днів демо-версії програмного забезпечення безкоштовно

Спробуйте систему самі, подивіться, як вона виглядає, додайте свої пристрої і пограйте з демо-версіями транспортних засобів.
Будемо раді надати допомогу і розповісти більше про наші продукти та рішення. Просто зателефонуйте нам за номером +38 044 390 00 93 або надішліть запит – і один з наших консультантів зв’яжеться з вами.

Що можна перевірити за цей період

Вивчити систему і реальні дані транспортних засобів
Спробувати обидві системи – Pro і Lite
Додати мобільний трекер Mapon або Ваш пристрій