Найкраще ПЗ та устаткування для відстеження

Mapon надає рішення і продукти для управління автопарком, здатні задовольнити потреби всіх користувачів. Від приватних осіб до підприємств.
Mapon пропонує 2 версії програмного забезпечення для веб-моніторингу: Pro і Lite. Обидві системи мають зручний і простий інтерфейс для користувача.

MaponPro

Професійні інструменти для управління автопарком для компаній, яким необхідні детальні звіти, докладні оповіщення, дані датчиків і можливості інтеграції з іншими системами.

GPS-моніторинг
Віддалене завантаження даних тахографа
Звіти
Геозони
Блокування двигуна транспортного засобу
Прогноз тахографа
Управління завданнями
Контроль витрати палива
Моніторинг температури рефрижераторної установки
Сповіщення
Підключення до CAN
Кнопка безпеки
Аналіз поведінки

MaponLite

Lite – це проста система з базовою функціональністю, яка ідеально підходить для невеликих підприємств і окремих користувачів. Вона має всі основні функції програмного забезпечення для стеження, вбудовані в простий і зручний інтерфейс.

GPS-моніторинг
Звіти
Сповіщення
Геозони

Tachogram

Tachogram – це комплексне рішення для контролю дотримання вимог щодо використання цифрового тахографа і використання його даних в інших аспектах діяльності вашої компанії.

Дізнатись більше про Tachogram

Пристрої відстеження Mapon

Mapon Expert

Пристрій стеження багатоцільового призначення з високою точністю і різноманітними інтерфейсами для підключення аксесуарів.

Дізнатися більше

Mapon Mini

Маленький і компактніший, ніж його великий побратим, проте має функціональне і чітке визначення відстеження.

Дізнатися більше

Mapon Mobile Tracker*

Мобільний додаток, яке перетворить ваш телефон в рішення для GPS-моніторингу. Простий і безкоштовний пристрій для GPS-моніторингу в вашій кишені.

Дізнатися більше

* – безкоштовно