Система стеження за транспортом MapOn

Необхідність контролю витрат палива – це внутрішнє нагальне питання підприємства, вирішення якого проводять на рівні керівництва. І в тому, що проблема більш ніж актуальна, як показало опитування, власники великих, середніх і дрібних автотранспортних підприємств повністю одностайні.

Переваги в дії

Всі керівники підприємств, що надають послуги спеціалізованої техніки та великовантажного транспорту день у день стикаються з проблемами зловживання у використанні транспортних засобів, що знаходяться на балансі підприємства. І проблема в тому, що чим більш досвідчений водій (за рідкісним винятком), тим більше «ефективних» способів заробити на своєму роботодавці є в його арсеналі. Від водіїв же некваліфікованих збиток може бути і того більше.

Тестування системи автоматичного моніторингу витрат палива MapOn дозволило знайти комплексне рішення всіх проблем, що накопичилися і домогтися:

  • значної економії паливного ресурсу;
  • зниження амортизаційних витрат;
  • оптимізації графіка перевезень та процесу формування робочої звітності.

Встановивши систему супутникового моніторингу транспорту, керівник підприємства отримує об’єктивний, оперативний повний онлайн контроль за транспортними засобами на балансі компанії, незалежно від того, в якій точці земної кулі вони перебувають. Навіть якщо зв’язок з автомобілем в даний момент відсутній, оперативні дані будуть збережені в пам’яті MapOn і надані до вивчення в міру необхідності і при відновленні GPS-з’єднання.

Комплексне рішення

Таким чином, система автоматичного моніторингу дозволила вирішити всі складні питання відразу і кардинально, не залишивши жодних шансів для зловживання довірою керівництва. Більш того, установка датчиків системи моніторингу може бути проведена на будь-який транспортний засіб, незалежно від його призначення і обсягу споживання палива. В рівній мірі це можуть бути великовантажні екскаватори та вантажні автомобілі CATERPILLAR, які витрачають колосальні обсяги палива, малолітражні «таксомобілі» з пожвавленим, еволюційних маршрутом прямування та ін.

Система спостереження за транспортом «MapOn», активно використовується сьогодні в Європі, передбачає чітко виражене бажання і наміри керівництва компанії взяти бізнес під повний контроль, вибудовуючи відносини з персоналом по-новому, цивілізованого сценарієм.