Якість, надійність і зручність!

GPS-моніторинг

Не турбуйтеся про необхідність заглиблюватися в технічні деталі або питання інтеграції. Ми все зробимо за вас! Визначимо краще рішення для вашого автопарку, налаштуємо GPS-моніторинг і телематические пристрої – підключимо вас в найкоротші терміни.

Особливості «MapOn»

Дізнайтеся, де Ваш автомобіль знаходиться в даний момент і з якою швидкістю він рухається, або навпаки – як довго він стоїть. Контролюйте реальне споживання пального, уникайте крадіжок і випадків недоцільного використання. Історія маршрутів за будь-який проміжок часу, дорожні знаки, відвідування об’єктів, відповідність графіку роботи.

  • Європейський продукт
  • Європейська якість
  • Підтримка 24 години 7 днів на тиждень
  • Сервери знаходяться в Європі
  • Доступна мобільна версія

Збільшується ефективність

Великий або маленький, але свій автопарк в наш час є майже у всіх організацій. Неважливо, чи буде це доставкою товарів, міжнародними вантажними перевезеннями, виїздами до клієнтів, прокатом автомобілів або чим-небудь ще – завжди можна поліпшити ефективність цих поїздок як по відношенню до необхідного часу, так і витрат.

Використання системи моніторингу автотранспорту гарантує Вам:

  • зменшення часу, необхідного для виконання роботи;
  • оптимізацію маршрутів пересування водіїв;
  • підвищення рівня дисципліни працівників.

Зменшуються витрати

Будь-який підприємець, якому потрібно думати про експлуатацію автопарку компанії, розуміє, що кожен пройдений кілометр створює витрати на паливо і на амортизацію автомобіля. Використовуючи GPS / GPRS-систему MapOn, Ви заощадите кошти організації, так як більше не буде нераціональних маршрутів, а також, не треба буде дзвонити по телефону, щоб уточнити місце знаходження автомобіля. До того ж на складання звітів про маршрути та інших звітів, пов’язаних з автопарком, адміністрації потрібно тільки кілька хвилин.

Паливо тільки для роботи

У компаніях, які використовують важкі автомобілі, витрати на паливо становлять значну частину загального бюджету. Тому нечесне використання палива може стати причиною істотних збитків організації.
Система MapOn дозволяє забезпечити належний контроль витрати палива, за допомогою підключення додаткових датчиків. За рахунок цього паливо організації буде використовуватися тільки для робочих потреб.

Сертифікація

Відео огляд про систему GPS моніторингу та навігації MapOn