Інтегровані рішення Mapon

Mapon пропонує широкий спектр інтегрованих рішень для відправки та отримання
даних автопарку із зовнішніх систем. Ми реалізували можливість інтеграції з багатьма
провідними інформаційними системами в сфері транспорту і логістики. Крім того,
ми забезпечуємо інтеграцію зі спеціальними системами інших компаній і наших партнерів,
в тому числі підключення до спеціальних систем бухгалтерського і складського обліку.

Mapon API

Mapon API

У Mapon є власний API, який можна використовувати для отримання даних про транспортні засоби за минулі періоди, а також даних про розташування транспортних засобів в режимі реального часу. Якщо вам потрібні дані Mapon для системи управління вашої компанії, просто використовуйте цю можливість.

Дізнатися більше про наш API

Tachogram

Tachogram

Tachogram – це комплексне рішення для контролю дотримання вимог щодо використання цифрового тахографа. Воно також використовує дані цифрового тахографа для інших аспектів роботи вашої компанії, зокрема, розрахунку заробітної плати, витрат на відрядження та планування калібрування цифрового тахографа. Рішення Mapon для віддаленого завантаження даних цифрового тахографа працює спільно з рішенням Tachogram. Дані надходять в систему Tachogram для аналізу безпосередньо після завантаження.

Tachogram

TimoCom

TimoCom

TimoCom – одна з найбільших комерційних платформ для транспортних і логістичних компаній. Компанія Mapon розробила можливість інтеграції з системою TimoCom, яка дозволить вам відправляти дані про розташування ваших транспортних засобів. В результаті ви зможете використовувати систему TimoCom для пошуку оптимальних навантажень і маршрутів, а також підвищення ефективності роботи вашого автопарку.

Дізнатися більше про TimoCom

LKW Walter

LKW Walter

LKW Walter – європейська транспортна організація, комерційна платформа для транспортних і логістичних компаній, де можна запропонувати власні послуги вантажоперевезень або знайти відповідні послуги в рамках бажаних маршрутів. Компанія Mapon розробила можливість інтеграції з системою LKW Walter, яка дозволить вам відправляти дані про розташування ваших транспортних засобів.

Дізнатися більше про LKW Walter

GateHouse Logistics ghTrack

Платформа ghTrack компанії GateHouse забезпечує прозорість усіх ваших активів і поставок по всьому ланцюгу поставок. Послугами GateHouse Logistics користуються як деякі з провідних транспортних компаній світу, так і виробники і компанії, які займаються роздрібною або оптовою торгівлею.

Дізнатися більше про ghTrack

Fleetboard

За вашим бажанням ми можемо надати доступ до підключення Mapon до веб-сервісу Fleetboard, який дозволить вам отримати дані про ваших водіїв. Переглядайте інформацію про те, хто сидів за кермом в певний час, отримуйте дані про режим роботи і відпочинку з тахографа.

Дізнатися більше про Fleetboard

Optac3

Mapon підтримує передачу даних цифрового тахографа для обробки в зовнішніх аналітичних системах. Optac3 – це аналітичне рішення, розроблене компанією Stoneridge.

Дізнатися більше про Optac3

IdhaOnline

Mapon підтримує передачу даних цифрового тахографа для обробки в зовнішніх аналітичних системах. IdhaOnline – це популярне рішення, яке використовується в Данії.

Дізнатися більше про IdhaOnline

DHL FleetFence

Платформа Mapon інтегрована з системою FleetFence компанії DHL, що є необхідною умовою роботи перевізників з цією компанією.

Дізнатися більше про DHL FleetFence